Drukuj stronę

Wydarzenia

Forum kooperacji branży spożywczej Marktplatz Österreich 2012 (3.10.2012 Wiedeń, Austria)

Forum kooperacji "Marktplatz Österreich" oferuje przedstawicielom działów zakupów wyjątkową okazję do spotkania z austriackimi oferentami i producentami artykułów spożywczych i napojów. Osoby zainteresowane udziałem w forum proszone są o rejestrację online do 31 lipca 2012.

Organizowane przez Austriacką Izbę Gospodarczą międzynarodowe forum kooperacji skierowane jest do osób odpowiedzialnych za zakupy w supermarketach i hurtowniach spożywczych. W programie spotkania przewidziane są rozmowy indywidualne (spotkania B2B) z austriackimi producentami artykułów spożywczych i napoi, wizyty w firmach i zakładach produkcyjnych. Dodatkowo zaplanowano dyskusje informacyjne na temat austriackiego przemysłu spożywczego.

Forum „Marktplatz Österreich“ oferuje przedstawicielom działów zakupów branży spożywczej wyjątkową okazję do zapoznania się z nowymi produktami oraz potencjalnymi partnerami biznesowymi. Dla gości z zagranicy przewidziano bezpłatny nocleg (2 noclegi ze śniadaniem w 4* hotelu w centrum Wiednia) oraz kolację. W przypadku zainteresowania udziałem w spotkaniu prosimy o  rejestrację online do 31 lipca 2012.

Międzynarodowe forum kooperacyjne odbędzie się 3 października 2012 w siedzibie Austriackiej Izby Gospodarczej w Wiedniu. Dalsze informacje na temat wydarzenia, w tym szczegóły dotyczące rejestracji, programu i umawiania spotkań B2B znajdą Państwo na stronie internetowej organizatora: www.b2match.eu/food2012


EUR PLN CHARTS